Duyurular

Atölye çalışmalarıma & eğitimlerime dair güncel bilgilere buradan ulabilirsiniz!

Benlik Saygısı

Çalışma e-Kitabı çıktı!

Çocukken, kendinizle ilgili duygu ve düşünceleriniz olumsuz yönde etkilenecek şekilde muamele görmüş olabilirsiniz. Ebeveynleriniz size doğru rol model olamamış, sizi destekleyecek şekilde yanınızda bulunamamış olabilir.

Zayıf benlik saygısına sahip olmak kimsenin suçu ya da tercihi değildir. Fakat her bireyin, kendisi hakkında düşündüklerini ve hissettiklerini değiştirmesi kendi sorumluluğudur. Hayat ancak bu sorumluluğu üstlendiğimizde başlar!

Sizi neler bekliyor?

Benlik Saygısı Çalışma e-Kitabını edinerek kim olduğununuz hakkında daha iyi hissetmek için harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Çalışma kitabında, özünüzü keşfetmenize, gerçek sizi kucaklamanıza ve benliğinize dair negatif dil, inanç ve düşüncelerinizi dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış anlatımlı bilgiler, ipuçları ve sayısız alıştırmalar bulacaksınız!

İçerik detayları

Toplam 103 yaprak, 90 sayfa içerik ve alıştırmalardan oluşan çalışma kitabında;

* Benlik saygısı nedir, nasıl gelişir, nelerden oluşur,

* Koşulsuz değer ne ifade eder, kendimizle nasıl konuşuruz, eleştirel iç sesimiz, korkular, inanç sistemimiz ve bunların dönüşümü,

* Koşulsuz sevgi ne ifade eder, özkabul, mükkemmellik fikrini aşmak, affetmek,

* Gelişim, sonraki adımlar, pozitif yönlerimizi fark etmek, yeterlilik hissi, olumsuz alışkanlıklar, sorgulama yöntemi desteği,

​ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Çalışma kitabını edinmek için aşağıdaki butondan shopier’e gidebilirsiniz.

Ücret: 28 tl’dir.